Fillon takimi ndërmjet grupeve punuese VV-LDK

Prishtinë | 29 Nën 2019 | 14:04 | Nga Halide Rexhepi

Ka filluar takimi në mes të grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Takimi po mbahet në Kuvendin e Kosovës.

Takimi ndërmjet liderëve të këtyre partive është mbajtur dje në Kuvendin e Kosovës, ku u tha se janë dakorduar në çdo aspekt dhe se takimi final pritet të ndodh pas takimit të sotëm ndërmjet grupeve punuese të VV-së dhe LDK-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme