Fjalët prekëse të Vlora Çitakut: Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove

Prishtinë | 15 Sht 2020 | 09:20 | Nga Ekonomia Online

Mbrëmë pas mesnate ka ndërruar jetë aktori i mirënjohur kosovar, Adem Mikullovci.

Reagime të shumta kanë ardhur pas vdekjes së tij, në mesin e tyre edhe Vlora Çitaku.

Në një postim në rrjetet sociale, Çitaku  ndër tjera shkruan: Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove!, shkruan Indeksonline.

Më poshtë postimi i saj:

Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove!

Pusho në paqe artist!

Përulësisht,

Vlora

Të ngjashme