Gashi merr pjesë në aktivitetin “LEAP in Albania”

Prishtinë | 29 Shk 2020 | 11:58 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i PDK-së, Kujtim Gashi po merr pjesë në aktivitetin “LEAP in Albania”, të organizuar nga Leadership Development Association Balkan.

Gashi në këtë aktivitet është i ftuar si “Speaker”. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në profilin e tij në “Facebook”.

Kjo konferencë ka për qëllim që përmes fjalimeve formale dhe bashkëbisedime jo-formale me të ftuarit të ngritet ndërgjegjësimi dhe inspirimi i të rinjve nga folës të suksesshëm, të cilët me punën e tyre në të kaluarën e kanë fuqizuar sektorin rinor në përgjithësi por edhe të rinjtë në veçanti.

Ky është postimi i plotë:

I ftuar në Tiranë, si ‘Speaker’ në aktivitetin e organizuar nga organizata Leadership Development Association Balkan me titullin ‘LEAPin Albania”.

Konferenca ka për qëllim që përmes fjalimeve formale dhe bashkëbisedime jo-formale me të ftuarit të ngritet ndërgjegjësimi dhe inspirimi i të rinjve nga folës të suksesshëm, të cilët me punën e tyre në të kaluarën e kanë fuqizuar sektorin rinor në përgjithësi por edhe të rinjtë në veçanti. KG

Image may contain: 1 person, suit
Image may contain: one or more people, crowd and indoor
Image may contain: 9 people, suit and indoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme