Gazetaret Arbana Xharra dhe Erëza Vela i bashkohen PDK-së?

Prishtinë | 09 Maj 2017 | 13:24 | Nga

Së bashku me kryeredaktoren e gazetës “Zëri”, Arbana Xharra, aderimin në Partinë Demokratike të Kosovës (PDK) sot pritet ta bëjë të ditur dhe ish-moderatorja e emisionit “Ekonomia me Erëzën”, Erëza Vela.

Lajmin e bëjnë të ditur burime të Ekonomia Online nga PDK-ja.

Prurjet e reja pritet të bëhen publike në një konferencë për medie që kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thirrur në orën 14.

Vela, e njohur më shumë për pamjen e saj, para disa ditësh njoftoi përfundimin e emisionit të saj, që shfaqej në KTV.

Mysafiri i saj i fundit ishte Kadri Veseli.

LEXO EDHE:

http://cs13.temp.domains/~ekonomia/kult/gazetarja-e-bukur-thur-lavde-gazetares-se-guximshme/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme