Gecaj i quan manipulative pankartat “Kundër racizmit”

Prishtinë | 13 Nën 2019 | 12:00 | Nga Ekonomia Online

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arben Gecaj, ka komentuar pankartat “Kundër Racizmit” të vendosura në sheshet e Prishtinës në pritje të lojëtarëve anglez, përcjell Ekonomia Online.

Gecaj këto slogane i ka quajtur manipulative dhe tendencë që kosovarët nuk shquhen si racist.

Ai thotë se do të shikojmë në ditën e ndeshjes se kush nga humanistët do ta kenë me vete ndonjë komunitet në stadium.

Tash, njefar mendesie manipulative e fallco fort na ka kaplu ne ketu ne Kosove. Po e shoh nje tendence me moton, hajde…

Gepostet von Arben Gecaj am Mittwoch, 13. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme