Gecaj: Koalicioni PDK-AAK-NISMA mund ta instalojë vetëm krimin dhe terrin

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 13:11 | Nga

Këshiltari politik i Kryeministri Mustafa Bajram Gecaj, koalicionin PDK-AAK-NISMA e ka quajtur një koalicion të territ i cili sipas tij, është u nënshkruar në terr dhe se i njëjti mund ta instalojë vetëm krimin.

Ky reagim i Gecajt vjen pas zyrtarizimit që u bë mbrëmë para mesnate në mes të PDK-së AAK-së e Nismas, që të trija bashkë të shkojnë në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 11 qershorit.

“Koalicioni i territ PDK- AAK-NISMA. Është dizajnuar në terrin konspirativ, është nënshkruar në terrin e natës dhe mund të instalojë vetëm krimin dhe terrin” është shprehur Gecaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme