Gërvalla në Suharekë, takohet me kryetarin Muharremaj

Prishtinë | 16 Kor 2021 | 15:04 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla është takuar me kryetarin e Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, raporton Ekonomia Online.

Gërvalla po viziton komuna për t’u informuar nga afër me shërbimet dhe pritjen që po i’u ofrohen bashkatdhetarëve që vijnë nga diaspora gjatë këtij sezoni të pushimeve.

Pas këtij takimi të dy do të mbajnë konferencë për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme