Gërvalla takohet me homologun kroat, Gordan Grlić Radman

Prishtinë | 06 Maj 2021 | 09:08 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës Donika Gërvalla ka pritur në takim gjatë të enjtes homologun e saj kroat, Gordan Grlić Radman, raporton Ekonomia Online.

Ajo atë që do të diskutohet në takim mes dy ministrave, pritet të shpaloset pas një ore që të ketë një konferencë për medie.

Ministri kroat do të takohet edhe me presidenten Vjosa Osmani dhe kryeministrin Albin Kurti.

Lexo më shumë:

Të ngjashme