Gjendja para shtëpisë së Kurtit, pas kërcënimit

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 21:46 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri Albin Kurti është kërcënuar dhe si masë e kujdesit forca të sigurisë janë shtuar pranë shtëpisë së tij.

Ndërsa para shtëpisë së kryeministrit Kurti ka forca të shtuara sigurisë.

Nuk është bërë e ditur për çfarë kërcënimi bëhet fjalë, e as kush e ka kërcënuar kryeministrin.

Më poshtë gjeni fotografinë, që ka siguruar Ekonomia Online.


Të ngjashme