Glauk Konjufca nuk flet pas mbledhjes së Kryesisë

Prishtinë | 20 Jan 2020 | 13:27 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka përfunduar mbledhja e parë e Kryesisë së re të Kuvendit përderisa kryetari i Kuvendit Glauk Konjufuca nuk e ka thënë as një fjalë të vetme para medieve.

Pas përfundimit të mbledhjes, Konjufca është larguar nga zyra ku mbahen mbledhjet e Kryesisë.

Konjufca ka shfrytëzuar rastin derisa në holl po fliste anëtari i Kryesisë nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, dhe është larguar pa u prononcuar për gazetarët.

“A bën një prononcim të shkurtër të paktën, mbledhja e parë diqysh…”, i ka thënë një gazetar.

Glauk Konjufca nuk flet para gazetarëve pas mbledhjes së parë të Kryesisë

Glauk Konjufca nuk flet para gazetarëve pas mbledhjes së parë të Kryesisë

Gepostet von Klan Kosova am Montag, 20. Januar 2020
Lexo më shumë:

Të ngjashme