Grenell takohet me kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin

Prishtinë | 09 Tet 2019 | 15:31 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Emisari special i Presidentit të SHBA-së, Richard Grenell, ka takuar liderin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, raporton Ekonomia Online.

Grenell më herë ka takuar edhe Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Takimet  ndërmjet liderëve partiak dhe Grenell janë duke u zhvilluar veç e veç, raporton EO.

Lexo më shumë:

Të ngjashme