Grubi takohet edhe me Haradinajn

Prishtinë | 18 Mar 2021 | 11:15 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka pritur në takim zëvendëskryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, raporton Ekonomia Online.

Grubi fillimisht ka takuar kryetarin në detyrë të PDK-së, Enver Hoxhajn, kurse më pas do të takohet edhe me ushtruesen e detyrës së presidentes Vjosa Osmani dhe kreun e Nismës, Fatmir Limaj.

Lexo më shumë:

Të ngjashme