Hajnat i hyjnë në shtëpi Pal Lekajt, ministri jep detaje

Prishtinë | 16 Jan 2020 | 16:40 | Nga Ekonomia Online

Shtëpia e ministrit në detyrë të Infrastrukturës, Pal Lekaj natën e mbrëmshme ka qenë cak i grabitësve. 

Këtë e ka konfirmuar vetë Pal Lekaj, i cili ka thënë se disa persona të panjohur mbrëmë kanë tentuar t’ja thyejnë shtëpinë ministrit.

Lekaj ka thënë se i kanë njoftuar autoritet përkatëse dhe se rasti është nën hetim.

“Po, është e vërtetë. Ka qenë vetëm tentim për ta thyer shtëpinë. I kemi lajmëruar autoritetet përkatëse. Falë zotit kemi shpëtuar mirë”, i ka thënë Lekaj Insajderit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme