Haradinaj del nga takimi me Hotin, s’flet për medie

Prishtinë | 18 Qer 2020 | 11:34 | Nga Halide Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka dalë nga takimi me kryeministrin Avdullah Hoti, raporton Ekonomia Online.

Haradinaj e ka lëshuar takimin vetëm gjysmë ore pasi i njëjti kishte filluar.

Hoti i ka ftuar në takim liderët e partive për tu koordinuar për dialogun me Serbinë dhe takimin e 27 qershorit në Washington.

Lexo më shumë:

Të ngjashme