Haradinaj e Krasniqi takohen me Christian Danielsson

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 12:10 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Drejtori Gjeneral për Fqinjësi dhe Zgjerim, Christian Danielsson, gjatë vizitës në Kosovë ka vazhduar takimet me liderët politikë.

Ai është takuar me liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj dhe kryetarin e Këshillit Kombëtar të partisë Nisma për Kosovën.

Gjatë takimit ata kanë diskutuar lidhur me zhvillimet e fundit në vend.

haradinaj-krasniqi

Lexo më shumë:

Të ngjashme