Haradinaj: Jemi të hapur për koalicione me të gjitha partitë

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 13:31 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se janë të hapur për koalicione me të gjitha partit pas zgjedhjeve, raporton Ekonomia Online.

“Në këto zgjedhje votohet për qeverinë po edhe për presidentin. Aleanca shkon hapur dhe ofertojmë për president”, u shpreh Haradinaj.

“Pas zgjedhjeve nuk paragjykojmë dhe e lëmë të hapur për koalicione me të gjitha partitë. Preferojmë me qytetarin të kemi kolaicion”, shtoi ai.

Lexo më shumë:

Të ngjashme