Haradinaj ka takuar drejtuesin e partisë Zgjidhja

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 13:25 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar me sipërmarrësin Koço Kokëdhima.

Në një postim në Facebook ai ka thënë se bashkë me Kokëdhimen kanë biseduar për faktorizimin e shqiptarëve në rajon.

Postimi i plotë:

Në vazhdën e bashkëpunimit të ngushtë me të gjitha forcat politike të Shqipërisë, për faktorizimin e shqiptarëve në rajon biseduam me Koço Kokëdhimen, sipërmarrësin e njohur dhe drejtuesin e partisë Zgjidhja.

Image may contain: 2 people, people sitting, suit and indoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme