Haradinaj: Kontributi i Mjekiqit për liri nuk do të harrohet kurrë

Prishtinë | 18 Gus 2019 | 08:52 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është i rëndë lajmi për ndarjen nga jeta të luftëtarit të Brigadës 114 ”Fehmi Lladrovci”, Nasuf Mjekiqit nga Graboci i Obiliqit.

Haradinaj ka thënë se kontributi i të ndjerit Mjekiqi për lirinë e atdheut nuk do të harrohet kurrë.

“Ngushëllime të thella familjes dhe të gjithë bashkëluftëtarëve”.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme