Haradinaj- Kurtit: Pse kur të tjerët e bënë marrëveshjen e quajtët “tradhti kombëtare”, tani po krenoheni me të?

Prishtinë | 22 Qer 2022 | 13:09 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Gjatë seancës së sotme, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka kritikuar Albin Kurtin, për ndryshim të qëndrimeve të tij prej se ka ardhur në pozitën e kryeministrit.

“Pse kur të tjerët e bënë marrëveshjen për energji e quajtët tradhti kombëtare? – e tash ju krenoheni dhe thurni elozhe për të njëjtën marrëveshje?”, iu drejtua Haradinaj kryeministrit Kurti.

Lexo më shumë:

Të ngjashme