Haradinaj lëshon takimin, thotë se nuk e duroi Mustafën

Prishtinë | 25 Tet 2016 | 15:55 | Nga

Liderët e partive të pozitës dhe opozitës janë mbledhur sot në një takim për zgjidhjen e problemit të demarkacionit, në hotelin “Swiss Diamond” në Prishtinë

Në takim po marrin pjesë të gjithë liderët, përveç Fatmir Limajt, partia e të cilit po përfaqësohet nga Jakup Krasniqi.

Por Ramush Haradinaj ka lëshuar takimin, pasi siç ka deklaruar, kërkesa e tyre është që demarkacioni të zgjidhet drejt.

Kur është pyetur nëse ka pasur përafrim të qëndrimeve, Haradinaj deklaroi se Isa Mustafa në takim foli sikur Murat Meha para një viti. Ai tha se e lëshoi takimin, pasi nuk mundi ta durojë Mustafën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme