Përfundon takimi Haradinaj-Limaj-Ahmeti, asnjë deklarim për mediet

Prishtinë | 31 Jan 2019 | 18:58 | Nga Besiana Dauti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka përfunduar takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj dhe bashkëkryesuesit të ekipit negociator, Shpend Ahmeti, raporton Ekonomia Online.

Limaj nga larg iu ka thënë medieve se nuk ka asgjë për të treguar, duke mos dhënë asnjëri komente më shumë rreth takimit në Qeveri dhe në Presidencë.

Paraprakisht ata ishin në një takim ndërmjet partnerëve të koalicionit qeverisës dhe presidentit të vendit, Hashim Thaçi.

Pjesë e takimit me presidentin ishte edhe kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti.

Lexo më shumë:

Të ngjashme