Haradinaj me familje në stadium për ndeshjen Kosovë-Angli

Prishtinë | 17 Nën 2019 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se do të jetë në stadiumin “Fadil Vokrri” bashkë me gruan e tij Anitën dhe fëmijët, për të parë nga afër ndeshjen Kosovë-Angli.

“Kosova dhe Shqipëria presin në shtëpi miq të mëdhenj, Anglinë dhe kampionin aktual botëror Francën. Pavarësisht rezultatit, krenar që jemi pjesë e arenës ku shkëlqejnë yjet e futbollit botëror. Me Anitën dhe fëmijët, të gatshëm që t’u bashkohemi Dardanëve, për spektakël sonte. Forca”, ka shkruar Haradinaj në Facebook, njofton klankosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme