Haradinaj me fjalë të rënda ndaj Gjinovcit: Je analfabet, që 10 vite s’ke arritur ta përfundosh fakultetin

Prishtinë | 12 Tet 2020 | 21:46 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, është përplasur me analistin Rron Gjinovcin, duke e quajtur analfabet që për 10 vite nuk ka arritur ta përfundoj fakultetin.

Përderisa po bisedohet rreth AAKs’ë dhe punës së tyre në Qeveri, janë përplasur në “Pressing”, analisti Rron Gjinovci dhe deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj.

“Ju jeni analfabet nuk keni mundur ta përfundoni fakultetin që 10 vite Mentaliteti i yt majtist mu nuk më bënë përshtypje” , ka thënë Haradinaj.

Ndërsa Gjinovci e ka mohuara një gjë të tillë.

“Jo nuk është e vërtetë, është përgjigjur shkurt“, tha Gjinovci.

Të ngjashme