Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha

Prishtinë | 22 Jan 2021 | 19:31 | Nga Ekonomia Online

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka shpalosur në qytetin e Vitisë programin e këtij subjekti për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Shpalosa programin tonë që përfshin kërkesat e qytetarëve për zhvillim dhe investime në sektorë të ndryshëm”, ka shkruar ai.

“Përpjekjet tona për të nxitur zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha. Na priftë e mbara”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme