Haradinaj në takim me emisarin e Trumpit, Richard Grenell

Prishtinë | 09 Tet 2019 | 15:49 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ambasadorin Richard Grenell, Përfaqësues Special i Presidentit të SHBA-së, Donald Trump, për Marrëveshjen e Paqes në mes të Kosovës dhe Serbisë ka pritur në takim edhe kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj, raporton Ekonomia Online.

Gjatë ditës, Grenell ka takuar edhe Presidentin e vendit, Hashim Thaçin dhe liderët e partive politike në vend.

Lexo më shumë:

Të ngjashme