Haradinaj pret në selinë e AAK-së të dërguarin e BE-së për dialogun me Serbinë

Prishtinë | 14 Tet 2020 | 14:11 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj është takuar me Përfaqësuesin Special të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, raporton Ekonomia Online.

Lajçak ditën e dytë të vizitës në Kosovë e ka nisur me takim me kreun e shtetit Hashim Thaçi, për të takuar më pas kreun e VV-së, Albin Kurtin dhe atë të PDK-së Kadri Veselin.

Kurse pasdite do të takohet me kreun e e Nismës dhe atë të AKR-së.

Lexo më shumë:

Të ngjashme