Haradinaj: Qershori i lirisë shënon fillimin e kthesës historike për vendin tonë

Prishtinë | 13 Qer 2019 | 09:28 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, në ditën e çlirimit të Komunës së Suharekës, ka thënë se duhet të kujtohet e kaluara e lavdishme dhe të motivohet për të punuar edhe më shumë për zhvillimin dhe mirëqenien e qytetarëve.

Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj ka thënë që qershori i lirisë, shënon fillimin e kthesës historike për vendin.

Të ngjashme