Haradinaj: Qytetarët e Fushë Kosovës po i bashkohen konceptit 100%

Prishtinë | 11 Sht 2019 | 15:13 | Nga Ekonomia Online

Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka zhvilluar një vizitë në Fushë Kosovë, ku është takuar me shumë të rinj, disa prej të cilëve kanë aderuar në këtë parti.

Ai tha se AAK-ja po merr mbështetje për konceptin 100 për qind.

Ky është postimi i tij në Facebook:

Njerëz të mirë dhe rini e shëndoshë në Fushë Kosovë sot ju bashkuan konceptit 100%.

Gazmend Maloku edhe pse i rritur pa babë, ai u rrit dhe u edukua në frymën e tij prej luftëtari dëshmor.

Ju jam mirënjohës të gjithëve për energjinë e madhe për shtet 100%.

Na priftë e mbara!

dH

Të ngjashme