Haradinaj takohet me presidentin Thaçi për gjetjen e zgjidhjes pas rrëzimit të Qeverisë

Prishtinë | 02 Pri 2020 | 12:03 | Nga Albana Hajdari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka rritur në Kuvendin e Kosovës ku do të pritet nga presidenti i vendit Hashim Thaçi për gjetjen e një zgjidhje pas rrëzimit të Qeverisë, raporton Ekonomia Online.

I pari i shtetit në vazhdën e takimeve të tij ka pritur kryetarin e Listës Serbe Goran Rakiq si dhe kryetarin e Nismës Fatmir Limaj.

Lexo më shumë:

Të ngjashme