Haradinaj takon zëvendëskryeministrin dhe dy ministrat nga AAK-ja

Prishtinë | 08 Tet 2020 | 10:50 | Nga Ekonomia Online

Shefi i grupit parlamnetar të AAK-së, Daut Haradinaj ka takuar zëvendëskryeministrin Tahiri dhe ministrat Likaj e Selimi.

Këtë e ka bërë të ditur ministri i Drejtësisë Selim Selimi, i cila tha se në këtë takim u diskua për koordiminin e politikave programore si partnerë në qeverisje

Postimi i plotë

Nder i veçantë të nisja ditën e sotme të punës me takimin me Shefin e Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, Zëvendës Kryeministrin e parë, Besnik Tahiri, dhe Ministrin e MASHT, Ramë Likaj, për t’i ideuar e koordinuar politikat tona programore si partner të koalicionit qeverisës dhe nismat ligjore në dobi të qytetarëve. Puna bëhet më e lehtë kur ke bashkëpunëtorë e miq të mirë e profesionistë të vërtetë si Dautin, Besnikun e Ramën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme