Haradinaj viziton KEK-un dhe Komunën e Obiliqit

Prishtinë | 12 Sht 2017 | 08:09 | Nga

Ditën e dytë të punës, kryeministri Ramush Haradinaj do të nis me vizitat në KEK dhe në Komunë e Obiliqit.

Hardinaj do të njoftohet nga afër me problemet që përballet KEK-u, ndërsa pastaj do ta vizitojë edhe Komunën e Obiliqit, ku qytetarët e fshatrave Hade dhe Shipitullë kanë paralajmëruar protestë.

Haradinaj edhe ditën e parë të punës e ka pasur me shumë aktivitete, duke zhvilluar takime dhe vizita deri në orët e vona të mbrëmjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme