Hasani i AAK-së tregon arsyet pse njerëzit po e mbështesin Haradinajn

Prishtinë | 19 Sht 2019 | 12:08 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bajram Hasani thotë se vendimet e mëdha të Ramush Haradinajt po gjejnë mbështetje të gjerë.

“Ramush Baca Ali Murtezi nga Uglari, prej sot në mbështetje të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Baca Ali tha se vendimi për Ushtrinë dhe Taksën 100 % ndaj Serbisë e kanë shtyer më 6 tetor ta votojë Haradinajn për kryeministër. “, ka shkruar Hasani.

#AAK-PSD 119

#ramushharadinajkryeninistër

#bajramhasani31

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme