Hoti: Koalicioni LAA është i bashkuar, nuk funksionojmë me ultimatume

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 12:41 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Avdullah Hoti, kryetari i grupit parlamentar të LDK-së në këtë rast theksoi se anëtarët e këtij koaliconi, LDK-AKR, Alternativa, janë të bashkuar në përpjekje për të zhbllokuar situatën politike që e ka kapluar vendin duke mos u krijuar institucionet.

“Nuk është çështje e ultimatumeve dhe nuk funksionon me ultimatume, dhe as nuk jemi bërë bashkë me ultimatume”, ka thënë Hoti

 

Lexo më shumë:

Të ngjashme