Hoti: Koalicioni PAN po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot

Prishtinë | 31 Jan 2019 | 13:29 | Nga Ekonomia Online

Shefi i grupit parlamentar të  LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se koalicioni PAN duhet të ndalet dhe se ai çdo gjë që është arritur deri më sot.

“Nuk ka orientim shtetndërtues, por ka unitet vetëm për të mbetur në pushtet.  Ky koalicion po rrezikon çdo gjë që kemi arritur deri më sot”.

“Ky koalicion po e kthen perceptimin e Kosovës si vend me korrupSion në rritje. Zgjedhjet janë të domosdoshme për të ndalur këtë dëm që po i bëhet shtetit të Kosovës”, ka thënë Hoti në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i plotë i tij:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme