Hoti në Kuvendin e Shqipërisë, pritet nga Ruçi

Tiranë | 03 Kor 2020 | 14:07 | Nga Albana Hajdari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në vazhdën e takimeve te tij në Tiranë u takua edhe më kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, raporton Ekonomia Online.

Shefi i ekzekutivit po vazhdon aktivitetet e tij të punës me krerët institucional të Shqipërisë.

Pas këtij takimi të dy udhëheqësit nuk do të prononcohen për medie.

Me tej, kryeministri Hoti do takoi edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj si dhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Lexo më shumë:

Të ngjashme