Hoti: Në listën për deputetë përfshihen të gjitha grupmoshat

Prishtinë | 05 Sht 2019 | 15:49 | Nga Ekonomia Online

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se sot Kryesia dhe Këshilli i Përgjithshëm i këtij subjekti politik ka përgatitur listën e kandidatëve për deputetë.

Sipas tij, është përgatitur një listë gjithëpërfshirëse që mbulon çdo cep të Kosovës, çdo grupmoshë, burrat dhe gratë, të cilët me dinjitet do ta përfaqësojnë zërin e qytetarëve të Kosovës në Kuvend.

Fotografia e Avdullah Hoti
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme