Hoti takon Lajçakun, Asociacioni njëra nga temat e diskutimit

Prishtinë | 13 Tet 2020 | 16:37 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka pritur në takim Përfaqësuesin Special të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi dhe Çështje të tjera Rajonale të Ballkanit Perëndimor, Miroslav Lajçak, raporton Ekonomia Online.

Në këtë takim, temë diskutimi do të jetë Asociacioni i komunave me shumicë serbe, gjë të cilën e ka kërkuar vet Lajçaku.

Pas takimit do të ketë konferencë të përbashkët për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme