Hoxha viziton Qendrën për Promovimin e Drejtave të Grave në Drenas

Prishtinë | 13 Qer 2020 | 20:33 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Sejdi Hoxha, së bashku me deputeten Eliza Hoxha kanë vizituar Qendrën për Promovimin e Drejtave të Grave në Drenas.

Ai përmes një postimi në Facebook ka falnderuar drejtoreshën e Qendrës, Kadire Tahiraj, dhe ka shprehur gatishmërinë për ndihmesë.

Postimi i plotë:

Sot pata kënaqësinë qe se bashku me Deputeten Eliza Hoxha të vizitoj Qendrën për Promovimin e Drejtave të Grave në Drenas.

Falënderoi Drejtoreshën e kësaj qendre Kadire Tahiraj e cila na njoftoi në detaje për punën e shkëlqyer që është duke e bërë kjo qendër në përmirësimin e të drejtave të grave.

Si deputet shprehem gatishmërinë tonë të plot për ta ndihmuar këtë qendër e cila po bënë punë të shkëlqyer në përmirësimin e të drejtave njerëzore të grave, përmirësimin e mirëqenies sociale si dhe promovimin e të drejtave të tyre.

Sot pata kënaqësinë qe se bashku me Deputeten Eliza Hoxha të vizitoj Qendrën për Promovimin e Drejtave të Grave në…

Gepostet von Sejdi Hoxha am Samstag, 13. Juni 2020

Të ngjashme