Hoxhaj takon homologun e tij estonez

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 09:50 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Jashtëm në detyrë Enver Hoxhaj, ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Estonisë, Sven Mikser.

Në fillim të takimit mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje, ndërsa konferencën për media e mbajnë do ta mbajnë në ora 12:35, raporton Ekonomia Online.

Ministri i Jashtëm Estonez do të takohet edhe me presidentin e vendit, Hashim Thaçi, si dhe me kryeministrin në detyrë, Isa Mustafa.

Lexo më shumë:

Të ngjashme