Hykmete Bajrami kundër zgjedhjeve të reja

Prishtinë | 16 Gus 2017 | 13:07 | Nga Kaltrina Zymberi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputetja e koalicionit LAA, Hykmete Bajrami është shprehur se shkuarja në zgjedhje të reja nuk është zgjidhje për të dalë nga kriza politike e krijuar.

“Shkuarja në zgjedhje të tjera nuk është alternativë sepse askush nuk mund të garantoj se do të kemi një rezultat tjetër. Ata që e kanë marrë mandatin duhet të marrin përgjegjësi dhe të japin propozimin për kryetar të Kuvendit”, ka thënë Bajrami.

Lexo më shumë:

Të ngjashme