Isa Mustafa dhe Vjosa Osmani takohen me Richard Grenell

Prishtinë | 09 Tet 2019 | 15:37 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka përfunduar edhe takimi ndërmjet të dërguarit special të ShBA-së për bisedimet Kosovë-Serbi, Richard Grenell dhe kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa i cili erdhi i shoqëruar me kandidaten për kryeministre, Vjosa Osmanin, raporton Ekonomia Online.

Grenell u takua edhe me presidentin e vendit Hashim Thaçin, liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin,  liderin e PDK-së Kadri Veselin derisa pritet ta takojë edhe atë të AAK-së, Ramush Haradinaj.

Lexo më shumë:

Të ngjashme