Islami: Gushavci i Mitrovicës e konfirmoi fitoren e madhe të Lëvizjes Vetëvendosje

Prishtinë | 20 Sht 2019 | 19:11 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Gazmend Islami, ka qëndruar sot në Gushavc të Mitrovicës, raporton Ekonomia Online.

Ai atje është takuar me qytetarë të shumtë të cilët i kanë dhënë përkrahje të madhe VV-së për ndryshim.

Islami që është edhe kryetar i Ballit Kombëtar Demokrat, nëpërmjet një shkrimi në rrjetin social facebook ka thënë se vendi nga vjen kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, e konfirmoi fitoren e madhe të Lëvizjes Vetëvendosje.

Postimi i plotë:

Gushavci i Gimes e konfirmoi fitoren e madhe të Lëvizjes Vetëvendosje.

Entuziazmi i tyre i madh për ndryshim, na dha neve vullnet edhe më të madh si dhe optimizëm maksimal.

Faleminderit për përkrahjen! Vazhdojmë…

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme