Islami viziton familjen e heroit Hysen Terpreza, merr mbështetje për zgjedhjet e 6 tetorit

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 13:21 | Nga Ekonomia Online

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet në Kuvendin e Kosovës, Gazmend Islami, ka vizituar familjen e heroit dhe patriotit, Hysen Terpreza, raporton Ekonomia Online.

Ai aty u prit nga nipi i Hysen Terprezes.

Islami që është edhe kryetar i Ballit Kombëtar Demokrat mori mbështjete të madhe për kandidaturën e tij për deputet.

Postimi i plotë:

Sot, kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje dhe njëherit kryetari i Balli Kombëtar Demokrat, Gazmend Islami, vizitoi familjen e heroit dhe patriotit të madh, Hysen Terpeza.

Në konakun e tyre, Islami u prit nga nipi i Hysen Terpezes, ku mori mbështetje të madhe për kandidaturën e tij për deputet.

#GazmendIslami86 #erdhidita #Vetëvendosje

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme