Ja sa deputetë janë regjistruar deri në ora 15:00

Prishtinë | 28 Kor 2017 | 16:32 | Nga

Sot ka përfunduar afati i rregullt për regjistrimin e deputetëve të kuvendit të Kosovës për legjislaturën e gjatë, shkruan arbresh.info.

Zëdhënësja për media e Kuvendit të Kosovës Shpresa Maliqi tha se deri në përfundim të orarit janë regjistruar 112 deputet.

“Deri në ora 15: 00 janë regjistruar 112 deputetë, dhe kanë mbetu edhe 8 për të hënën për tu regjistruar”. tha ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme