Kampionia Botërore Geta Beqa i bashkohet PDK-së

Prishtinë | 05 Sht 2019 | 19:37 | Nga Ekonomia Online

Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK-së duke i dhënë mbështetje Kadri Veselit për kryeministër të ardhshëm.

Kreu i PDK-së e ka falënderuar Beqën për angazhimin dhe besimin në vizionin e tij në mbështetje të rinisë dhe gruas.

“Kampionia Botërore në “World Well Fitness” dhe “Victory Overall Wellness in the World”, Geta Beqa, nga sot është anëtare e PDK-së. Geta dhe PDK s’i kanë problem peshat e rënda”, ka shkruar Veseli në faqen e tij në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme