Këshilltari i Haradinajt Mustafës: Je bo me të dashtë Serbia o Isë

Prishtinë | 12 Jan 2019 | 16:52 | Nga Ekonomia Online

Akuzat e kundër-akuzat në mes të LDK-së dhe AAK-së, i ka vazhduar Avni Arifi, i cili duke cituar një deklaratë të presidentit të Serbisë, ka thënë se duke i thënë se të dy pajtohen me qëndrimet e njëri tjetrit.

Arifi ka postuar një lajm në të cilin Vuçiq ka thënë se pajtohet me deklaratat e LDK-së rreth qëndrimit të letrës së presidentit amerikan.

“Je bo me të dashtë Serbia o Isë. Kurrë s’do të harrojmë as ne por si duket as Serbia që ti ishe ai që nënshkrove Zajednicën. S’kanë faj që pajtohen me ty. Në fakt ti pajtohesh me ta”, ka shkruar ai.

Të ngjashme