Komisioni i posaçëm për emërimin e kandidatëve të Kushtetueses diskuton me dyer të mbyllura

Prishtinë | 07 Tet 2022 | 09:25 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni i posaçëm për shqyrtimin e kandidatëve për emërim në Gjykatën Kushtetuese ka bërë shqyrtimin e nominimeve të kandidatëve për gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese, raporton Ekonomia Online.

Temë e takimit që u mbajt me dyer të mbyllura ishte përmbushja e kushteve të parapara me Kushtetutë dhe Ligj.

Lexo më shumë:

Të ngjashme