Komisioni për Çështje të Sigurisë takohet me Komisioneren Parlamentare për Forcat e Armatosura të Gjermanisë

Prishtinë | 25 Kor 2022 | 15:22 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes diskuton me Eva Högl, Komisionere Parlamentare për Forcat e Armatosura të Gjermanisë dhe Reinhold Robbe ish-Komisioner, lidhur me procesin legjislativ për Komisionerin Parlamentar për FSK-në, raporton Ekonomia Online.

Në këtë takim, mediat janë lejuar të marrin pamje, ndërkaq nuk është paralajmëruar ndonjë konferencë për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme