Komisioni për të Drejtat e Njeriut shqyrton 8 peticione me dyer të mbyllura, i konsideron të ndjeshme

Prishtinë | 05 Kor 2019 | 14:28 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione, ka shqyrtuar 8 peticione, këto peticione komisioni ka vendosur ti shqyrtojë pa prezencën e medieve, raporton Ekonomia Online.

Siç potencuan anëtarët e Komisionit për shkak të ndjeshmërisë së rasteve që qytetarët i kanë ngritur para grupit punues të këtij komisioni mediet nuk mund të jenë prezentë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme