Konjufca dhe Aliu dalin nga mbledhja e kryesisë së VV-së

Prishtinë | 14 Dhj 2019 | 11:40 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie, raporton Ekonomia Online.

Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se çka u bisedua, por vetëm tregoi se mbledhja është duke vazhduar.

Konjufca tha se iu dashtë të dali nga mbledhja pasi pati obligime të tjera.

Nga mbledhja është parë që ka dalë edhe Liburn Aliu, anëtar në VV, por ai nuk foli para mediave.

Lexo më shumë:

Të ngjashme